doradztwo biznesowe

Biuro Rachunkowe Żory, usługi księgowe Rybnik

     W dzisiejszych czasach niezmiernie ważna jest elastyczność i szeroka wiedza biznesowa. W tak turbulentnej rzeczywistości, kiedy zmuszeni byliśmy przetrwać pandemię, a w tej chwili wpływ na gospodarkę kształtuje wojna w Ukrainie i inflacja, można zadać pytanie: co jeszcze nas czeka?

     Jestem właścicielem kilku firm, co pozwala mi na szersze spojrzenie i zrozumienie wielu problemów z którymi przychodzi się Tobie mierzyć. Kadry, Urząd Skarbowy, ZUS, koszty pracownicze, reklama… Można wymieniać bez końca.

     Czy znajdę lekarstwo na wszystkie biznesowe problemy? Myślę, że gdybym nie prowadził własnych firm napisałbym: oczywiście. Wieloletnie doświadczenie nauczyło mnie jednak pokory i zwiększyło świadomość biznesową. Zawsze można lepiej i więcej, ale dla mnie ważne słowo to wystarczająco dobrze, aby uzyskać cel.

     Współpracuję z Klientem, pomagam mu zrozumieć problem i poszukuję wspólnie sposobów jego rozwiązania. W tym przypadku uzyskujemy określenie sytuacji problemowej.

     Zależy mi na połączeniu wiedzy i doświadczenia dwóch podmiotów mających wspólny cel. Wypracowane rozwiązanie jest wyższej jakości, dzięki analizie opartej na danych, które dostarczasz oraz umiejętności analitycznych, którymi dysponuję.

     Uważam, że dzięki współpracy z parterami biznesowymi np. radcami prawnymi, specjalistami IT, specjalistami ds. PR, każdy projekt ma większe szanse na skuteczną realizację i powodzenie.