Informacje

  • Planujesz założyć swoją firmę i szukasz niedrogiej oraz solidnej księgowości?

  • Chcesz zmienić swoje obecne biuro rachunkowe na inne?

  • Masz dość prowadzenia własnej księgowości i chcesz to zlecić ekspertom?

Biuro rachunkowe MedTax Konrad Lech to odpowiedź na Twoje potrzeby.

 

rachunkowe medtax zory
Doradztwo na najwyższym poziomie.

Zapraszamy Państwa do biura rachunkowego MedTax Konrad Lech znajdującego się w Żorach na osiedlu Korfantego 3b. Biuro rachunkowe MedTax obsługuje w pełnym zakresie małe i średnie przedsiębiorstwa. U nas możecie Państwo w pełni załatwić sprawy formalne związane z założeniem, prowadzeniem, zawieszeniem bądź likwidacją działalności gospodarczej.

Biuro rachunkowe MedTax Żory gwarantuje profesjonalną obsługę księgową oraz pełną poufność informacji przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnych cen. W każdym przypadku zakres usług dostosowany jest do indywidualnych potrzeb naszych klientów, a działalność nasza objęta jest ochroną ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanych usług księgowych. Świadczymy również usługi związane z rocznym rozliczeniem PIT dla osób prowadzących działalność gospodarczą, jak również dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej.

Dodatkowo nasze biuro rachunkowe specjalizuje się w kompleksowej obsłudze praktyk lekarskich oraz podmiotów leczniczych. Wspieramy lekarzy nie tylko w sprawach księgowych, ale również w zagadnieniach związanych z sanepidem, rozliczaniem z NFZ czy prawem medycznym.

Zapraszam do współpracy
Biuro Rachunkowe MedTax
Księgowy Konrad Lech