O nas

księgowość żory
Biuro Rachunkowe Żory MedTax Konrad Lech
księgowość Żory
Biuro Rachunkowe Żory MedTax Konrad Lech
mgr Konrad Lech

Poznajmy się

       Nazywam się Konrad Lech. Jestem właścicielem biura rachunkowego MedTax sp. z o.o., mieszczącego się w Żorach.
      Autoprezentacja w wielu aspektach jest niezmiernie ważna. Opisując siebie, chce byś mnie lepiej poznał/ła i zobaczył/ła, nie tylko przez pryzmat dotychczasowego przebiegu kariery zawodowej. Od zawsze wiedziałem, że rachunkowość i zarządzenie to moja ścieżka zawodowa. Począwszy od czasu szkoły średniej kształciłem się w liceum ekonomicznym, następnie nie pozostało mi nic innego jak zdobyć tytuł magistra na Uniwersytecie Ekonomicznym.
     Ścieżkę zawodową rozpocząłem od kancelarii podatkowej, następnie kilka lat pracowałem w finansach. Praca w korporacji to szkoła życia, wiele stresu, sukcesów i potknięć ale jeszcze więcej nauki – pierwsze rozmowy, spotkania biznesowe, wyjazdy na szkolenia i miliony procedur.
      Czy byłem zawsze dobrym pracownikiem i uczniem? Doświadczałem na tej drodze zarówno sukcesów jak i porażek. Nie jest łatwo pisać o niepowodzeniach, jednak one nas kształtują i dzięki nim stajemy się lepsi. Co cenię w pracy? Ludzi i relacyjność - to coś bardzo ważnego, uwielbiam kontakt i nowe wyzwania.
Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w licznych szkoleniach z zakresu księgowości, prawa, zarządzania, finansów i psychologii.
Moje wykształcenie:

2015 - Uniwersytet Śląski w Katowicach - studia podyplomowe - Prawo w ochronie zdrowia

2012 - Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa w Katowicach - studia podyplomowe - Rachunkowość

2010 - Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach - Ekonomia - tytuł magistra

2005 - Zespół Szkół nr 2 w Żorach - Liceum Ekonomiczne – Finanse - tytuł technika ekonomisty

       Po godzinach pracy oddaje się pasji zdobywania wiedzy psychologicznej, uwielbiam analizować zawiłości ludzkiej osobowości - to też skłoniło mnie do rozpoczęcia studiów psychologicznych oraz szkoły psychoterapii Gestalt.
       Dla swoich Klientów jestem przede wszystkim partnerem, a nie tylko podwykonawcą. Wykorzystuję wieloletnie doświadczenie i konfrontuję je ze stale zmieniającą się rzeczywistością i przepisami.
        Specjalizuję się w kompleksowej obsłudze księgowej, abyś Ty przedsiębiorco miał czas na działanie, a nie na szukanie rozwiązań. 

Pracownicy Biura Rachunkowego MedTax :

księgowośc żory
Martyna Cipcer
Patrycja Walter
Patrycja Walter
Justyna Klos
Justyna Klos
księgowość Żory
Krystyna Guroś - Pękała
Weronika Płonka
Weronika Płonka

Martyna Cipcer absolwentka Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej w Gliwicach, Specjalizacja: Zarządzanie kadrami w administracji publicznej – tytuł magistra. Nieustannie rozwija swoje umiejętności, rzetelnie wypełnia swoje obowiązki. Każde zadanie wykonuje z dużym zaangażowaniem i cierpliwością. Cechy jej charakteru, takie jak dokładność i sumienność z pewnością świetnie sprawdzą się w pracy na stanowisku księgowej. Ciepła i wyrozumiała, szybko wzbudza zaufanie i zawsze chętnie służy pomocą.

Patrycja Walter absolwentka studiów magisterskich na kierunku Finanse i Rachunkowość o specjalizacji Kadry i płace w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie. Przygodę z rachunkowością rozpoczęła w Zespole Szkół Ekonomicznych w Wodzisławiu Śląskich uzyskując tytuł Technika Ekonomisty. Następnie poszerzała swoją wiedzę na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, gdzie ukończyła studia licencjackie na kierunku Finanse i Rachunkowość, specjalizacja – Rachunkowość małych i średnich przedsiębiorstw. Powierzone obowiązki wykonuje z pasją i wyjątkowym zaangażowaniem. Cechuje się pozytywnym nastawieniem, cierpliwością oraz chęcią niesienia pomocy, co z pewnością mogą zauważyć nasi klienci.

Justyna Klos Absolwentka kierunku Finanse i Rachunkowość Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Swoją wiedzę poszerza kształcąc się w dalszym stopniu na ww. uczelni ze specjalizacją rachunkowość i podatki. Pragnie rozwijać się w zawodzie księgowej, zdobywając doświadczenie. Jest kompetentna, swoje obowiązki wykonuje sumiennie i ze starannością. Godna zaufania i lojalna, wykazuje się zaangażowaniem, chętnie służąc pomocą.

Weronika Płonka studentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na kierunku Finanse i Rachunkowość. Otwarta na poszerzanie swojej wiedzy w zakresie księgowości, sumiennie wykonuje powierzone zadania. Sympatyczna i uśmiechnięta, zawsze chętnie służy pomocą.

Krystyna Guroś - Pękała absolwentka Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach uzyskała tytuł magistra, specjalność - Psychologia w biznesie. Stale rozwija swoje umiejętności oraz poszerza wiedzę z zakresu podatków. W biurze rachunkowym MedTax odpowiada za prowadzanie KPiR naszych klientów. Otwarta na nowe wyzwania w zakresie rachunkowości, z uśmiechem na twarzy wita naszych klientów i służy pomocą.

Dbamy o zdrowie Twoich finansów - zespół MedTax