O nas

img105_1(1)
img107_1(1)

Biuro rachunkowe MedTax

Poznajmy się: 

Nazywam się Konrad Lech i jestem właścicielem biura rachunkowego MedTax. Oferuję profesjonalne usługi księgowe na najwyższym poziomie oraz pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z prowadzeniem działalności. 

usługi księgowe
biuro rachunkowe żory

Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w księgowości oraz branży finansowej. Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych szkoleniach z zakresu księgowości, prawa i finansów.

 

Moje wykształcenie:

2015 - Uniwersytet Śląski w Katowicach - studia podyplomowe - Prawo w Ochronie Zdrowia

2012 - Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa w Katowicach - studia podyplomowe - Rachunkowość

2010 - Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach - Ekonomia - tytuł magistra

2005 - ZSz nr 2 w Żorach - Liceum Ekonomiczne - Finanse - tytuł technika ekonomisty

Dla swoich klientów jestem przede wszystkim doradcą i partnerem, a nie tylko podwykonawcą. Wykorzystuję wieloletnie doświadczenie i konfrontuję je ze stale zmieniającą się rzeczywistością i przepisami.

Specjalizuję się w kompleksowej obsłudze księgowej, szukam dla moich klientów tylko najlepszych rozwiązań, abyś Ty przedsiębiorco miał czas na działanie, a nie na szukanie.

 

img_ (51)-min

Martyna Cipcer absolwentka Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej w Gliwicach, Specjalizacja: Zarządzanie Kadrami w Administracji Publicznej – tytuł magistra. Ukończyła również dwuletnią szkołę policealną na kierunku rachunkowość. Nieustannie rozwija swoje umiejętności, rzetelnie wypełnia swoje obowiązki. Każde zadanie wykonuje z dużym zaangażowaniem i cierpliwością. Cechy jej charakteru takie jak dokładność i sumienność z pewnością świetnie sprawdzą się w pracy na stanowisku księgowej. Ciepła i wyrozumiała, szybko wzbudza zaufanie i zawsze chętnie służy pomocą.

img113_1(1)

Krystyna Guroś - Pękała absolwentka Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach uzyskała tytuł magistra, specjalność - Psychologia w biznesie. Stale rozwija swoje umiejętności oraz poszerza wiedzę z zakresu podatków. W biurze rachunkowym MedTax odpowiada za prowadzanie KPiR naszych klientów. Otwarta na nowe wyzwania w zakresie rachunkowości, z uśmiechem na twarzy wita naszych klientów i służy pomocą.

img116_1(1)

Sylwia Laszczak posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy w służbie zdrowia,  ukończyła również dwuletnią szkołę medyczną. W biurze rachunkowym MedTax odpowiada za rozliczenia z NFZ oraz wprowadzanie dokumentów księgowych. Z chęcią i zaangażowaniem poszerza wiedzę z zakresu księgowości oraz procedur NFZ. Ciepła i cierpliwa, z dokładnością oraz sumiennością podchodzi do codziennej pracy. Jest osobą otwartą z dużymi pokładami empatii i zrozumienia.

img152_1(1)

Dbamy o zdrowie Twoich finansów zespół MedTax