O nas

księgowość żory
Biuro Rachunkowe Żory MedTax Konrad Lech
księgowość Żory
Biuro Rachunkowe Żory MedTax Konrad Lech

Poznajmy się

usługi księgowe
mgr Konrad Lech

 Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych szkoleniach z zakresu księgowości, prawa i finansów. Moje wykształcenie:

2015 - Uniwersytet Śląski w Katowicach - studia podyplomowe - Prawo w Ochronie Zdrowia

2012 - Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa w Katowicach - studia podyplomowe - Rachunkowość

2010 - Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach - Ekonomia - tytuł magistra

2005 - ZSz nr 2 w Żorach - Liceum Ekonomiczne - Finanse - tytuł technika ekonomisty

Dla swoich klientów jestem przede wszystkim partnerem, a nie tylko podwykonawcą. Wykorzystuję wieloletnie doświadczenie i konfrontuję je ze stale zmieniającą się rzeczywistością i przepisami.

Specjalizuję się w kompleksowej obsłudze księgowej,  abyś Ty przedsiębiorco miał czas na działanie, a nie na szukanie. 

księgowośc żory
mgr Martyna Cipcer

Martyna Cipcer absolwentka Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej w Gliwicach, Specjalizacja: Zarządzanie Kadrami w Administracji Publicznej – tytuł magistra. Nieustannie rozwija swoje umiejętności, rzetelnie wypełnia swoje obowiązki. Każde zadanie wykonuje z dużym zaangażowaniem i cierpliwością. Cechy jej charakteru takie jak dokładność i sumienność z pewnością świetnie sprawdzą się w pracy na stanowisku księgowej. Ciepła i wyrozumiała, szybko wzbudza zaufanie i zawsze chętnie służy pomocą.

księgowość Żory
mgr Krystyna Guroś - Pękała

Krystyna Guroś - Pękała absolwentka Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach uzyskała tytuł magistra, specjalność - Psychologia w biznesie. Stale rozwija swoje umiejętności oraz poszerza wiedzę z zakresu podatków. W biurze rachunkowym MedTax odpowiada za prowadzanie KPiR naszych klientów. Otwarta na nowe wyzwania w zakresie rachunkowości, z uśmiechem na twarzy wita naszych klientów i służy pomocą.

księgowy Żory
mgr Konrad Lech

Dbamy o zdrowie Twoich finansów - zespół MedTax