O nas

księgowość żory
Biuro Rachunkowe Żory MedTax Konrad Lech
księgowość Żory
Biuro Rachunkowe Żory MedTax Konrad Lech

Poznajmy się

usługi księgowe
mgr Konrad Lech

Nazywam się Konrad Lech jestem właścicielem biura rachunkowego MedTax sp. z o.o. mieszczącego się w Żorach.

 Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych szkoleniach z zakresu księgowości, prawa i finansów. Moje wykształcenie:

2020 - Collegium Humanum w Warszawie - Executive Master of Business Administration (MBA) - w toku

2015 - Uniwersytet Śląski w Katowicach - studia podyplomowe - Prawo w Ochronie Zdrowia

2012 - Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa w Katowicach - studia podyplomowe - Rachunkowość

2010 - Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach - Ekonomia - tytuł magistra

2005 - ZSz nr 2 w Żorach - Liceum Ekonomiczne - Finanse - tytuł technika ekonomisty

Dla swoich klientów jestem przede wszystkim partnerem, a nie tylko podwykonawcą. Wykorzystuję wieloletnie doświadczenie i konfrontuję je ze stale zmieniającą się rzeczywistością i przepisami.

Specjalizuję się w kompleksowej obsłudze księgowej,  abyś Ty przedsiębiorco miał czas na działanie, a nie na szukanie. 

Pacownicy Biura Rachunkowego MedTax :

Martyna Cipcer absolwentka Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej w Gliwicach, Specjalizacja: Zarządzanie Kadrami w Administracji Publicznej – tytuł magistra. Nieustannie rozwija swoje umiejętności, rzetelnie wypełnia swoje obowiązki. Każde zadanie wykonuje z dużym zaangażowaniem i cierpliwością. Cechy jej charakteru takie jak dokładność i sumienność z pewnością świetnie sprawdzą się w pracy na stanowisku księgowej. Ciepła i wyrozumiała, szybko wzbudza zaufanie i zawsze chętnie służy pomocą.

księgowośc żory
mgr Martyna Cipcer
księgowość Żory
mgr Krystyna Guroś - Pękała

Krystyna Guroś - Pękała absolwentka Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach uzyskała tytuł magistra, specjalność - Psychologia w biznesie. Stale rozwija swoje umiejętności oraz poszerza wiedzę z zakresu podatków. W biurze rachunkowym MedTax odpowiada za prowadzanie KPiR naszych klientów. Otwarta na nowe wyzwania w zakresie rachunkowości, z uśmiechem na twarzy wita naszych klientów i służy pomocą.

Patrycja Walter absolwentka Uniwersytetu Ekonomiczny w Katowicach na kierunku Finanse i Rachunkowość, specjalizacja - Rachunkowość małych i średnich przedsiębiorstw. Przygodę z rachunkowością rozpoczęła w Technikum Ekonomicznym w Wodzisławiu Śląskim. Od tego czasu kształci się w tym kierunku i stale rozwija swoje umiejętności. Powierzone jej obowiązki wykonuje z pasją i wyjątkowym zaangażowaniem. Cechuje się pozytywnym nastawieniem, cierpliwością oraz chęcią do pomocy, co z pewnością mogą zauważyć nasi klienci.

IMG_9916 2
IMG_9976

Justyna Klos Absolwentka kierunku Finanse i Rachunkowość Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Swoją wiedzę poszerza kształcąc się w dalszym stopniu na ww. uczelni ze specjalizacją rachunkowość i podatki. Pragnie rozwijać się w zawodzie księgowej, zdobywając doświadczenie. Jest kompetentna, swoje obowiązki wykonuje sumiennie i ze starannością. Godna zaufania i lojalna, wykazuje się zaangażowaniem, chętnie służąc pomocą.

Weronika Płonka studentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na kierunku Finanse i Rachunkowość. Otwarta na poszerzanie swojej wiedzy w zakresie księgowości, sumiennie wykonuje powierzone zadania. Sympatyczna i uśmiechnięta, zawsze chętnie służy pomocą.
IMG_9955 2
księgowy Żory
mgr Konrad Lech

Dbamy o zdrowie Twoich finansów - zespół MedTax