Dbamy o zdrowie Twoich finansów.

W MedTax wiemy, jak istotne jest precyzyjne i skuteczne zarządzanie finansami w sektorze służby zdrowia. Nasze usługi księgowe są dostosowane do specyfiki tego sektora, zapewniając kompleksową obsługę finansową dla placówek medycznych, gabinetów lekarskich oraz innych podmiotów działających w branży ochrony zdrowia. Nasi doświadczeni księgowi specjalizujący się w obszarze służby zdrowia oferują szeroki zakres usług, obejmujący nie tylko podstawową księgowość, ale również kompleksowe doradztwo podatkowe, prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia, a także obsługę rozliczeń rocznych PIT dla personelu medycznego i pracowników związanych z sektorem zdrowia.

Jeśli chcesz dołączyć do grona zadowolonych
Klientów zapraszamy do kontaktu z nami.

Dowiedz się więcej o naszym biurze

Zasięg naszych usług:

Działamy na terenie całego województwa śląskiego, obsługując klientów z miast takich jak Żory, Rybnik, Pszczyna, Wodzisław Śląski, Mikołów, Łaziska, Jastrzębie Zdrój oraz Katowice. Nasza współpraca nie zna granic – niezależnie od lokalizacji, zapewniamy najwyższy standard usług i indywidualne podejście do każdego klienta.

Elastyczność w dostarczaniu dokumentów:

Rozumiemy, jak ważna w dzisiejszych czasach jest elastyczność i dostosowanie do potrzeb klienta. W MedTax przyjmujemy dokumenty przesłane pocztą, kurierem, jak również te dostarczone osobiście. Ponadto, dla ułatwienia naszym klientom, oferujemy możliwość odbioru dokumentów bezpośrednio w siedzibie Państwa firmy.

Zapraszamy do współpracy z Biurem Rachunkowym MedTax – razem zbudujemy solidne fundamenty dla Twoich finansów

Scroll to Top