Dbamy o zdrowie Twoich finansów.

biuro rachunkowe Żory

Dbamy o zdrowie Twoich finansów.

Biuro Rachunkowe MedTax Żory Konrad Lech zostało otwarte w roku 2014 – rozliczamy firmy z różnych branż m.in.: budowlanej, informatycznej, usługowej, handlowej i wiele innych. 

Jeśli chcesz dołączyć do grona zadowolonych
Klientów zapraszamy do kontaktu z nami.

O Naszym Biurze Rachunkowym

Poznajmy się bliżej

Nazywam się Konrad Lech. Jestem właścicielem biura rachunkowego MedTax sp. z o.o., mieszczącego się w Żorach.
Autoprezentacja w wielu aspektach jest niezmiernie ważna. Opisując siebie, chce byś mnie lepiej poznał/ła i zobaczył/ła, nie tylko przez pryzmat dotychczasowego przebiegu kariery zawodowej. Od zawsze wiedziałem, że rachunkowość i zarządzenie to moja ścieżka zawodowa. Począwszy od czasu szkoły średniej kształciłem się w liceum ekonomicznym, następnie nie pozostało mi nic innego jak zdobyć tytuł magistra na Uniwersytecie Ekonomicznym.
Ścieżkę zawodową rozpocząłem od kancelarii podatkowej, następnie kilka lat pracowałem w finansach. Praca w korporacji to szkoła życia, wiele stresu, sukcesów i potknięć ale jeszcze więcej nauki – pierwsze rozmowy, spotkania biznesowe, wyjazdy na szkolenia i miliony procedur.
Czy byłem zawsze dobrym pracownikiem i uczniem? Doświadczałem na tej drodze zarówno sukcesów jak i porażek. Nie jest łatwo pisać o niepowodzeniach, jednak one nas kształtują i dzięki nim stajemy się lepsi. Co cenię w pracy? Ludzi i relacyjność – to coś bardzo ważnego, uwielbiam kontakt i nowe wyzwania.
Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w licznych szkoleniach z zakresu księgowości, prawa, zarządzania, finansów i psychologii.

Scroll to Top